Ju ka ndodhur të jeni rregulluar në mënyrë perfekte, por më pas një detaj i vogël e ka prishur pamjen tuaj? E marrim me mend çfarë ndjeni në ato momente! Diçka e tillë duket se i ndodh shpesh edhe modeles Arbenita Ismajli.

Modelja bukuroshe me forma bombastike është bekuar me një bel të hollë, por jo gjithmonë “për të mirën” e saj. Kjo pasi xhinset nuk mbushen asnjëherë në pjesën e belit dhe i duken gjithmonë si një ose disa masa më të mëdha.

Arbenita e ka treguar me video “hallin e saj”, teksa filon veten në pasqyrë. “Eshtë gjithçka në rregull derisa…”-shkruan ajo krahas videos ku kthehet në profil dhe tregon belin.

Besojmë se edhe një pjesë e juaja ndajnë të njëjtin problem, apo jo? Eh, halle vajzash!