Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar, që pavarësisht ulje-ngritjeve të marrëdhënies, ia kanë dalë të jenë bashkë. Pasi e kaluan karantinën të ndarë, çifti duket se është ribashkuar dhe shpesh ndajnë me fansat foto e video të lezetshme nga koha që kalojnë së bashku.

Ditën e djeshme me një selfie ku shfaqeshin të dy, modelja i pyeti fansat se kush i ka vetullat më të bukura dhe sot na prezantoi me rezultatin. Kë zgjodhën fansat do thoni ju.. Epo as ne nuk e prisnim po sipas ndjekësve të Arbenitës vetullat më të bukur i ka Fero.

“Vërtetë”- ka shkruar e habitur sipër fotos Arbenita.