Moderatorja Amarda Toska ka nisur zyrtarisht pushimet. Mesa duket, ajo ka zgjedhur bregdetin e bukur të Jugut, për t’u relaksuar. Ami nuk ka nguruar të postojë edhe në rrjetet sociale disa foto nga deti.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë portreti i moderatores, i cili është pa make up dhe mjaft i freskët.

“Shqipëria e bukur”, shkruan Ami në postimin e saj në Instagram.