Motër e vëlla, dy vëllezër, dy motra; sidoqoftë kombinimi, ata janë aq afër me njëri-tjetrin. Mirëpo duke u nisur nga afërsia, afeksioni, gjinia, temperamenti, e shumë karakteristika të tjera, ne ju tregojmë sesi janë vëllezërit apo motrat tuaja, sipas shenjës së horoskopit!

Dashi: Padashje u tregon prindërve sekretet e tua. Demi: Nuk të lë t’ja prekësh gjërat. Binjakët: Thotë gjëra pa kuptim, vetëm për të të acaruar. Gaforrja: Të ndjeshëm, pretendojnë gjithmonë se ti e ke fajin. Luani: Mundohet të bëjë ligjin. Virgjëresha: I pëlqen të komentojë gjithçka që ndodh. Peshorja: Asnjëherë se marrin përsipër fajin. Akrepi: Nuk të tregon kurrë se çfarë ka që s’shkon, rri me nerva për një kohë të gjatë Shigjetari: E kap e qeshura në situatat më të këqija. Bricjapi: Sillet sikur ti je budalla dhe vetëm ai i di të gjitha. Ujori: Asnjëherë nuk është dakord, gjithmonë kundër. Peshqit: Shumë bujar por gjithmonë harron t’i bëjë punët që i takojnë në shtëpi.