Nje kopesht privat ne Tirane, ne zonen e Komunes se Parisit, eshte perfshire nga flaket pasditen e sotme. Zjarrfikeset, policia dhe ambulanca ndodhen ne vendngjarje dhe flaket jane shuar, por ende nuk dihet shkaku i zjarrit.

Me poshte foto dhe video e ardhur ne redaksine e lexo.al.