E dimë që Java e Modës në Londër, pranverë-verë 2020 – e cila u zhvillua në shtatorin e kaluar – ju duket si një kujtim i largët, por koleksionet e shtatorit vepruan si një katapultë për të kuptuar trendet e ngjyrave sot.

Parashikimet e shtatorit duket se po vërtetohen tani që vera po vjen dhe sezoni i plazhit është hapur tashmë! Pas karantinës është koha të dilni dhe të viheni re, ndaj ngjyrat e ndezura nuk duhet t’i mungojnë gardërobës suaj këtë verë!

Për ju që ende nuk e keni plotësuar gardërobën e verës, ne po ju themi 5 ngjyrat më në modë të sezonit që do t’i shihni kudo dhe do t’ua bëjnë look-un tuaj të duket më luksoz se kurrë më parë!

Ngjyra rozë e theksuar

Ngjyra e Bardhë

Ngjyra bezhë e rërës

Bojëqielli e mbyllur

Jeshilja e limonit