Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura, e cila gjithmonë shfaqet e kuruar deri në detaje. Mbrëmjen e djeshme na ngelën sytë tek veshja e saj, ku këtu vlen të përmendim se veshjet e moderatores në fakt kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut. Mbrëmjen e djeshme në ‘Klanifornia’ moderatorja shkëlqeu me kostumi plot lule të “Dolce&Gabbana”. Por nëse jeni kuriozë të dini se sa i ka kushtuar kjo veshje Marina Vjollcës, ua tregojmë tani:

Sipas faqes së njohur në Instagram “What They Wearin’ pantallonat kushtojnë 595 euro ndërsa busti 845 euro. Pra në total veshja e Marina Vjollcës mbrëmjen e djeshme ka kushtuar plot 1440 euro, pa marrë parasysh takat e saj apo bizhuteritë që ka vendosur që me siguri dhe ato kushtojnë shumë. Kjo nuk është hera e parë që Marina Vjollca vendos që të vishet nga kjo markë dhe me thënë të drejtën i shkojnë kaq shumë.