Festën e Fiter Bajramit Loredana dhe Mozzik e kaluan bashkë, në shoqërinë e vajzës së tyre, Hana. Të paktën kështu duket nga fotot e postuara në Instagram (përqëndrohuni te kolltuku): Një tjetër postim i Loredanës i bëri disa ndjekës të dyshojnë se raporti i tyre mund të ketë ndryshuar. Si mbërritëm deri këtu? Tutat e njëjta me printe arushash. Nëse keni një gjë më të mirë për të bërë, vazhdoni. Në të kundërt qëndroni këtu dhe informohuni për diçka që ~ndoshta~ nuk do t’ju hyjë kurrë në punë: Tutat janë Palm Angels, markë me bazë në Milano e themeluar në 2015-n nga dizajneri italian Francesco Ragazzi, drejtori artistik i Moncler. Modeli i tutave është Teddy Print Track Pants dhe kushtojnë 695 euro. Anabel/