Ashtu si shumica e njerëzve për momentin, të gjithë jemi shumë të kujdesshëm me shpenzimet tona në këtë periudhë post karantine! Por sërish dëshirojmë të blejmë diçka të re tani që po vjen vera dhe praktike, ashtu siç jemi mësuar gjatë izolimit. Ne kemi përzgjedhur sot disa veshje dhe aksesorë praktikë që mund t’i vishni edhe në shtëpi por edhe gjatë plazhit tani që na ndajnë vetëm pak ditë nga hapja e sezonit.

Nëse mendoni se mund të keni mungesë të disa veshjeve bazë të sezonit veror, atëherë shikoni më poshtë 9 artikujt praktikë që mund të blini. :Një bluzë e bardhë Një palë pantallona të bardha të shkurtra Një këmishë linojeKapelë  Shapka me gisht Një çantë të madhe Bikini prej pambuku Body të bardhë Fustan me mëngë të fryra!