Armina Mevlani është një nga vajzat qe kerkon çdo dite te jete ne vemendjen e publikut. Blogerja eshte bere e njohur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Ajo poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, por jo vetëm.Së fundmi Armina ka publikuar disa video në instastory, ku tregon se përpara se të fillojë palestrën bën disa gjëra të tjera, si për shëmbull maskë flokësh me avokado, limon e vaj ulliri.