E kemi pare gjithmonë në formë të shkëlqyer dhe të kuruar deri në detaje, por kësaj rradhe këngëtarja e hitit “Bon Bon”, na ka servirur një pamje krejt ndryshe. Era Istrefi ka postuar në instagram disa foto pa asnjë efekt përveç rrezeve të diellit, ku në kofshë i dallohen strija.

Duhet thënë! Me apo pa strija bukuroshja kosovare duket një yll!