Femra më se ksi në botë ka ndarë me ndjekësit disa poza ku ajo shfaqet “top less”, duke i mbuluar pjesët in time me lule të bardha. 39-vjeçarja si gjithmonë dukej në super formë dhe ka “tërbuar” fansat e saj me pozat sensuale. Fotot e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku fansat nuk ia kanë kursyer komplimentat.