Armina Mevlani, këto ditë karantine ka qenë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka realizuar disa video kërcimi në programin e famshëm TikTok, dhe i ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Por, shumë nga komentuesit e kanë kritikuar atë

“Sa femra të bukura ka Shqipëria, dhe të thjeshta, por ti s’je nga ato. Fytyra jote si burrë i vogël”,– shkruan një ndjekës në profilin e Armina Mevlanit.

Ndërsa ajo iu përgjigj:

“Të urryerit do të urrejnë, dhe mua më pëlqen kjo”.