Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Që në momentin kur ajo pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, çdo hap i Rudinës kthehet në lajm.

Së fundmi, aktorja ka zgjedhur t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instastory, ku epiqendra ka qenë marrëdhënia e tyre.

Ndër të tjera, Rudina ka treguar se Marku i ka propozuar shumë natyrshëm dhe ishte i pari që i shprehu ndjenjat.

“Ndodhi shumë natyrshëm në fakt! Marku u shpreh i pari”, u përgjigj Dembacaj