Kryeministri Rama ka dhene nje lajm te mire. 10 persona te tjere jane sheruar sot nga koronavirus dhe pritet te dalin nga spitali Infektiv ku kane marre sherbim mjekesor. ” LAJM I MIRË: 10 TË SHËRUAR SOT”, shkruan Rama ne facebook.