Lidhja e Rudina Dembacajt me Mark Frrokun vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe sot moderatorja ka zbuluar më shumë për lidhjen e tyre duke iu përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram.

Image

“Si është Marku në shtrat?”, e pyet një ndjekës të cilit Rudina i përgjigjet: “Zjarr”.

Image

Ndërsa një tjetër e pyet për dasmën dhe Rudina zbulon se sapo të kalojmë këtë situatë do mendojë për një dasmë tradicionale me valle.

ImageImage