Morena ka ndryshuar dukjen e saj dhe këtë e ka treguar menjëher në profilin e saj në Instagram. Ajo ka postuar një video ku shihet duke ecur e veshur në një palë xhinse dhe bluzë të bardhë shumë të shkurtër. Me këtë rast ajo Morena ka treguar se është krenare me të pas met e saj, pasi edhe pëshkrimi që i ka bërë videos që ka postuar është një pjesë nga kënga e Justin Bieber, ‘Yummy’ u flet pikërisht për to.