Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e pranishme në artikujt e mediave rozë muajt e fundit, kjo për shkak imazheve atraktive të saj, dhe ska ndalit të fundit.

Modelja, tash kapublikuar një seri fotografish nga dhoma e gjumit ku është shfaqur vetëm në të brendshme dhe gjithë vëmendjen merr gjo ksi i saj.

Lidhja e saj me Feron përkundër spekulimeve të shumta është duke shkuar si është më së miri.

 

View this post on Instagram

 

@ohpolly 📸

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on