Dashi
Duket sikur çdo gjë ka mbetur mbrapa ku jeni zhytur në një botë ndjenjash nga e cila nuk po shikon qartë rrugën dhe drejtimin që duhet të merrni

Demi
Fantazia ka filluar të bëjë punën e vete tek ju që ndoshta jeni lodhur me moton jep më të mirën nga vetja. Ka ardhur momenti të doni çdo gjë përveç të vërtetës që ju lodh

Binjaket
Sot do peshkoheni për mrekulli dhe do fantazoni që tashmë e keni arritur atë që doni në jetën profesionale dhe në jetën personale. Në fakt jeni largë destinacionit te duhur

Gaforrja
Në rrugën tuaj janë mbledhur shumë figura dhe krijesa që duket sikur interesoheni për rrugëtimin tuaj. Por në fakt interesohen për robërimin tuaj

Luani
Një luan mund te kuptoj vetëm realitetin e zjarrtë atë që e çliron nga mbytja. Por sot rruga e tij kalon shumë pranë mbytjes sentimentale

Virgjëresha
Do qëndroni stoik përball këngëve dhe fjalëve të bukura .Ndoshta krijesat e magjishme nuk do ja dalin dot sot me ju vetëm nëse ju pëlqen një aventure

Peshorja
Mund të shpëtoni nga një komplikim në marrëdhënie me te tjerët që mund të ketë bazë ekonomike apo pasioni. Në të vërtete jeni në vorrbullën e Vermudhes

Akrepi
Në detin e ndjenjave ju sot mund të fitoni konkursin kush është më i shëmtuari. Por nëse nuk e keni bezdi mund të vazhdoni përpara me sukses

Shigjetari
Mund të mendoni sot se diçka po ndodh në ambjentin apo shtëpinë tuaj. Një energji e çuditshme ju ka ngatërruar vendimet dhe planet

Bricjapi
Nëse do ju duhet të zgjidhni midis një sirene dhe nje bretkose sot ju mund të zgjidhni bretkosen. Kjo është e sigurt pasi jeni shumë toksore kallamishte këtë periudhe

Ujori
Duket sikur keni kaluar një periudhe me ndriçim dhe tashmë prisni një mundësi për të fituar lojën në aspekte të rëndësishme ekonomike e personale

Peshqit
Dita ka shumë rëndësi për ju. Dielli dhe shumë planete do bëjnë që ju të keni një periudhe shumë interesante. Në rast dobësie mund t’ju marri rryma në vend të gabuar