Nicki Minaj njihet për format trupore.

Por, kësaj radhe, ajo i ka lënë pa mend ndjekësit e saj të shumtë me një video që e ka hedhur në Instagram.

Në errësirë reperja ka hipur mbi shtrat dhe bënte twerk.

Nga lëvizjet, veshja dhe vendi, një video si kjo ka nga cmoi imagjinatën mashkullore.

 

View this post on Instagram

 

#Yikes what’s the hype? This is smthn light 🥳🎉

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on