Për Mauro Icardi, dhurata e ditës së Shën Valentinit ka ardhë një ditë më pas nga bashkëshortja e tij. Wanda Nara publikoi një foto në llogarinë e saj në Instagram ku u shfaq e veshur me të brendshme ngjyrë të kuqe.

Fotoja ishtë aq shumë pro vokative saqë shp ërthyen komentet dhe pëlqimet brenda një ore. “A ka mbaruar Dita e Shën Valentinit tashmë?” shkruan Wunada krahas fotos duke e shoqëruar me nëj emoji të menduëeshëm. Me një veshje të tillë me siguri Icardi do ta falë modelen për vonesën.