Modelja Orioal Marashi ka qënë në qëndër të vëmëndjes këto ditë në media. Arsyeja nuk ishin fotot pr ovokative por modelja u kap me lëndë nar kotike nga policia .

Modelja ende nuk ka bërë ndonjë reagim në lidhje me këto lajme, por në profilin e saj në “Instagram” ka vazhduar postimet provoaktive siç janë dhe fotot e mëposhtme.