Kejvina Kthella është sot një prej emrave më të përfolur në median rozë, dhe mjaft e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale.

Ajo çm end rrjetin çdo ditë me fotot e saj të ‘nxehta’ ku nxjerr në pah format se ksi, duke u treguar mjaft pro vokuese me fansat e saj, por jo vetëm.

Sot ajo është një ndër modelet që tërheq shumë vëmendje, por mesa duket Kejvina qenka bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto të vjetër ku shfaqet në krahët e nënës së sja, kur ka qenë vetëm disa muajshe.

Krahas fotos nga fëmijëria e saj, Kejvina ka shkruar komentin: Baby Kevi.