Reperi Capital T bëri kuriozë të gjithë fansat e tij, pas postimit të një fotoje romantike përballë kullës Eiffel, krah një bruneje që poz onte me kurriz. Me një trëndafil në dorë, të gjithë menduan se më në fund Capital T, tregoi vajzën që i ka rrëm byer zemrën. Mjaft i rezervuar për jetën personale, reperi nuk është shfaqur asnjëherë përkrah një vajze të dy shuar si e dashura e tij, por kësaj radhe të gjithë menduan se Capital T u dorëzua.

Por, gjërat paskan qenë ndryshe. Capital T kishte paralajmëruar një këngë romantike, dhe me sa duket vajza në fjalë, është bukuroshja që do të jetë në xhirimet e klipit më të ri “J’TAIME” që është publikuar sot. Bukuroshja ka emrin Vika Gosh dhe fansat tashmë e hoqën kuriozitetin!