Merr zjarr automjeti në bulevardin “Dëshmorët e Kombit. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit po policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë. VIdeo ka mbërritur në redaksinë e Lexo.al.

PasTatimet fillojnë trajnimet për fiskalizimin