Këngëtarja e njohur shqiptare Melinda Ademi, ka postuar një foto mjaft pro vokuese në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet e shtrirë në krevat, e veshur me pantallona dhe bluze të kuqe, që e tregojnë shumë sensuale.

Reperja duket tepër pro vokuese, ku vë në pah të pas met e saj dhe pyet fansat se cili prej tyre do bëhet Valentini i saj. “Do bëhesh Valentini im?”, shkruan Melinda.