Mesa duket Bes Kallaku as kur shtrihet në krevat nuk i lë shakatë.

Së fundmi ka postuar në ‘Instagram’ një video ku duket ai dhe Xhensila shtrirë në krevat.

“O Zot, me looooooottttttt, kur ti nuk e ke menjen edhe vje gruja shtrihet. Kadal mi gra kadal se na keni bo me zemer. Mos i tregoni qe e kam postu kte videon!”, shkruan Besi në ‘Instagram’.

Besi në një moment e kthen kameran nga bashkëshortja dhe kur e sheh me maskë fytyre bërtet: Fantazmaaa, kush je tiii?! Fantazmaaa!

Pas këtij gjesti as ai dhe as Xhensila nuk e kanë mbajtur të qeshurën. Për më tepër shihni videon.