Tayna konsiderohet si reperja më e famshme shqiptare dhe ndër më aktive si me koncerte ashtu edhe me projekte muzikore.

Mbrëmjen e të shtunës, teksa ishte duke zhvilluar koncert, ajo është përb allur me një moment të sikletshëm.

Reperja po kërcente dhe këndonte së bashku me fansat e saj ndërsa diçka e pakëndshme i ndodhi kur në një moment e “trad htoi” veshja dhe iu zbërthye këmisha në mes të koncertit.

Megjithatë këngëtarja e ka kaluar me të qeshura situatën, madje e ka postuar edhe vetë në insta-story momentin duke shkruar “Ops e bëra prap, besoj se zemra ime është shumë e madhe”.