Këngëtarja Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto dhe video që marrin vëmendjen e të gjithëve, siç ka bërë dhe së fundmi.

Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një video në të cilën shihet e veshur me të brendshme. Në videon në fjalë Morena rrëzohet mbi dëborë, ndonëse duket qartë që është një rënie e qëllimshme.