Rita Ora tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat që publikon në rrjete sociale e sidomos së fundmi këngëtarja shqiptare po komentohet shumë. Pas pozës ku shfaqej para pasqyrës e zh veshur, Rita ka sjellë një tjetër foto pr ovokuese.

Në foton tjetër rita shfaqet e relaksuar në divan dhe e veshur me të br endshme transparente. Komplimentat ishin të shumta, por komenti i të ëmës ra më shumë në sy.

“Ëmbëlsirë me qeshi, qershi je valla”, i shkruan mamaja, Vera Ritës ndërsa fansat kanë nisur menjëherë të komentojnë sa nënë moderne ka këngëtarja.