Nga sonte Uanda Nara do të vishet me rolin e komentatores në edicionin e ri të Big Brother Vip Italia.

Por, për t’u përgatitur për këtë aventurë të re agjendja sportive më e përfolur në rrjet, vendosi të zhvishet e gjitha.

Modelja bukuroshe publikoi në Instagram një foto në të cilën ajo shfaqet nudo teksa hyn në dush.

“Përgatitja për episodin e parë të GF VIP. Shihemi në mbrëmje në kanalin 5 !!! Dhe nuk mund të pres” shkroi ajo krahas fotos.

Foto-ja mori mijëra pëlqime në pak orë nga ndjekësit e saj.

E po Uanda di gjithmonë si të befasojë dhe të tërheq vëmëndje.