Këto janë 2 shenjat me fat për ditën e sotme, 3 nëntor 2019

Luani

Kjo është një periudhë intriguese për të zgjuar ndjenjat, sidomos për gjithë ata që janë në kërkim të shpirtit binjak. Do të jeni të fortë, pozitiv dhe karizmatik dhe kjo gjë do ju lejojë që të bëni për vete shumë persona. Mjaft të favorshme janë edhe negociatat në vendin e punës.

Akrepi

Më në fund po nisni të ndiheni të çliruar nga gjithë stresi dhe ankthi i akumuluar gjatë ditëve të fundit në punë, shkruan noa.al. Në dashuri duhet të mundoheni të mbani nën kontroll xhelozinë tuaj, pasi mund të shkaktoni debate të ashpra me partnerin/en.