Adelina Tahiri ka vetëm pak javë që kur ka sjell në jetë fëmijën e saj të parë, Jonin.

Por nuk kemi parë më imazhe të saj, ku ekspozon trupin.

Këtë herë ajo ka vendosur të befasojë adhuruesit e saj duke publikuar një imazh të ri, ku shihet e veshur me fustanin me ngjyrë të zezë dhe duket shumë në formë.

“Kjo jam unë, 16 ditë pas lindjes së djalit” ka shkruar ajo.