04.08.2020 05:04

Të fundit

Nga Endri Kajsiu/ Marreveshja e 5 qershorit mes Partise Socialiste dhe Partise Demokratike, risolli opoziten jashteparlamentare ne shinat e normalitetit,...

Aktualitet

Politikë

Botohet në fletoren zyrtare marrëveshja e 5 qershorit

Afro 2 javë pasi u miratua në Parlamentin e Shqipërisë dhe 4 ditë pasi mori edhe firmën e Presidentit Ilir Meta, këtë të martë...

Këndvështrim

Transformimi i Piramidës, qendër teknologjie, Bashkia e Tiranës nis punën. Hapet...

Rijetësimi i Piramidës në kryeqytet pritet që të jetë vetëm ccështje kohe. Bashkia e Tiranës ka filluar nga puna për transformimin e godinës ekzistuese...

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Selmanaj rezulton pozitiv në testin e koronavirusit

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj ka njoftuar se është infektuar me koronavirusin e ri, që shkakton sëmundjen COVID-19. Ai tha se nga momenti që...

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

Ëndrrat që mund të jenë shenjë paralajmërimi

Nëse e ëndërroni këtë shpesh kujdes sepse ëndrrat e...

Autoktonët