26.09.2020 10:20

Të fundit

Nga Endri Kajsiu/ Po të mos ishte për shiun e dendur sot, moti ishte pothuajse i njëjtë. Të dyja ditë...

Aktualitet

Politikë

Çuçi i përgjigjet Metës: Ka zgjedhur të bëjë fushatë me postin,...

Ministri i Bujqësisë, Blendi Çuçi i është përgjigjur Ilir Metës i cili pak orë më parë ngriti shqetësimin mbi braktisjen prej 2017 të bujqësisë...

Këndvështrim

Surpriza për 100 vjetorin e lindjes së Nezihat Stërmasit, Veliaj: Je...

Nezihat Stërmasi, bashkëshortja e legjendës së futbollit bardheblu, Tiranës, mori një surprizë të veçantë për 100 vjetorin e saj. E rrethuar nga trofetë e...

Hoti: Veprimet e Speciales duhet konsideruar si veprime të pavarura të...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas arrestimeve të krerëve të OVL UÇK-së dje nga Policia e EULEX-it. Përmes një postimi në...

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

FATI YT SOT/ HOROSKOPI, 27 SHTATOR 2020

Dashi Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në...

Surpriza që përloti botën

Autoktonët