30.11.2021 07:00

Të fundit

Nga Jakin Marena Lulzim Basha në të gjitha daljet publike ka këmbëngulur që lufta kundër korrupsionit në Shqipëri merrte dimensionin...

Aktualitet

Politikë

“Me kë tallesh ti?”, ish-deputetja e PD sulmon Lulzim Bashën

Ish-deputetja e PD në Vlorë, Nadire Meçorapaj, ka sulmuar Lulzim Bashën. Ajo shkruan se nisma e dekomunistizimit, është një tjetër dështim dhe projekt i lënë...

Këndvështrim

Media e njohur greke shkrim për Tiranën, zonat më tërheqëse dhe...

“Tirana, një kryeqytet që nuk fle asnjëherë dhe aspak i zakonshëm”. Kështu e nis shkrimin e saj media e njohur greke “Lifo”, e cila...

Masat e reja anti-COVID që pritet të hyjnë në fuqi, kush...

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, në një mbledhje qeverie ka propozuar disa masa anti-COVID për të parandaluar pandeminë. Mësohet se ‘Shëndetësia’ ka propozuar që...

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

Autoktonët