Këngëtarja e dashur Xhensila Myrtezai dhe aktori i humorit Bes Kallaku pritet që shumë shpejt të behën prindër, pasi Xhensila është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Xhensila nuk ka duruar dhe ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një pamje nga dhoma e vogëlushes që pritet të vij jetë këto ditë.

Nëse pjesa më e madhe zgjedhin letra muri kur duan ta dekorojnë atë, këngëtarja ka zgjedhur dike për ta pikturuar, pasi dhoma duhet të jetë e veçantë.