Kryeministri Rama ka ironizuar sërish vezët e së enjtes në parlament. Këtë radhë me anë të një “Insta story”, Rama tregon pulën dhe veza që del është me fytyrën e Lulzim Bashës.

Kujtojmë se deputeti që qëlloi me vezë, Endri Hasa, i mori këto të fundit pikërisht nga xhepat e kreut të demokratëve.