Po luhet në “Anfield Road” ndeshja më e rëndësishme e javës së 34-t e Premierligës angleze mes Liverpoolit dhe Chelseat, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet me rrjeta të paprekura, por në të dytën shpërthen Liverpooli.

Mane dhe një supergol i Salah i japin avantazhin e dyfishtë skuadrës së Jurgen Klopp.