Militantet e PD dhe LSI sot gjate protestes se tyre para parlamentit nuk kane dhunuar vetem policine, por edhe nje protestues, te cilin e konsideruar si te ‘infiltruar’.

Por si eshte e verteta e kesaj ngjarje te rende dhe cili eshte shkaku i dhunimit te protestuesit?

Militantet te udhehequr nga Klevis Balliu, e kane rrahur barbarisht protestuesin qe gjendej mes tyre thjeshte pse ky i fundit permendi ne proteste çeshtjen çame.

Kaq ka mjaftuar qe i riu te rrihet nga militantet e PD-LSI.