Kryeministri i vendit Edi Rama ka uruar mirëmëngjes me pamjet fantastike të mozaikëve të Bazilikës së Linit në Pogradec.

Postimi i plotë i Ramës

MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje nga mozaikët e Bazilikës së Linit në Pogradec, që do të qëndrojnë zbuluar për vizitorët gjatë gjithë sezonit, ju uroj një fundjavë të bukur

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga mozaikët e Bazilikës së Linit në Pogradec, që do të qëndrojnë zbuluar për vizitorët gjatë gjithë sezonit, ju uroj një fundjavë të bukur 😊

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 3. August 2018