Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një dëgjesë me artistët për Teatrin Kombëtar.

Në takim marrin pjesë disa artistë dhe ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro. Veliaj thekson se godina është jashtë kushteve.

Nuk duhet të përfshihemi emocianalisht, tha kryebashkiaku i Tiranës

“Gjërat e mira vijnë nga diskutimi i hapur. Ta konsiderojmë këtë takim një fillim të ri“, deklaroi Veliaj

Veliaj deklaroi se do t’i japim Tiranës një Teatër Kombëtar dinjitoz , xhevahir i ri i qytetit dhe qytetarëve.

LIVE nga dëgjesa me artistët për t’i dhënë Tiranës një Teatër Kombëtar dinjitoz , xhevahir i ri i qytetit dhe qytetarëve.

Gepostet von Erion Veliaj am Donnerstag, 14. Juni 2018