Daljen e Ermal Hoxhës nga burgu, Rezarta po e shijon tej mase. Ajo po rikuperon kohën e humbur me bashkëshortin duke udhëtuar, duke i bërë surpriza dhe dedikime romantike njëri-tjetrit.

Së fundmi Shkurta ka ndarë me ndjekësit një video tepër provokuese, të filmuar në mes të sheshit “Nënë Tereza” në Tiranë. Ajo shihet e veshur shumë provokuese ku pothuajse gjithë kurizin dhe gjoksin e ka jashtë.

Duke tundur të pasmet, me kurrizin zbuluar dhe me një shishe Corona në dorë, Rezarta Shkurta i ka dhuruar shfaqje bashkëshortit të saj, Ermal Hoxhës, i cili ka filmuar videon.

“Kur Ermal Hoxha të fton për një kafe të qetë familjare,”-shkruan Rezarta Shkurta bashkëngjitur videos së postuar në Instagram.