Një person është plagosur me armë zjarri pasidten e sotme në Tiranë. I plagosuri është shtetasi Elson Murataj, 26-vjeç, i cili është një emër i njohur për Policinë.

Murataj është akuzuar për plagosje të një shtetasi si edhe armëmbajtje pa leje.Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj. (Lexo.al)