Siç duket kjo verë do të jetë e moderatores së njohur Luana Vjollca. Ajo së fundmi ka publikuar dy bashkëpunimi që ishin shumë të suksesshme e para me këngëtarin e njohur Dani dhe e dytë me grupin e famshëm ‘TNT’. Por bashkëpunimet e Luanës nuk ndalojnë ,moderatorja ka lajmëruar se së shpejti do të vij me nëj tjetër bashkëpunim dhe sipas zërave është me tjetër këngëtar të njohur Shpat Kasapin.

Por së fundmi motra e saj Marina ka zbuluar një tjetër suprizë të Luanës. Marina ka zbuluar se Luana me këngën e re do bëhet e famshme edhe jashtë kufijve pasi mesa duket po synon tregun ndërkombëtar.Luana i kërkon të ndalojë me fotot nga pushimet ndërsa Marina ia kthen: “Imagjino  ç’duhet të them unë për pak ditë. (Emoji muzike) ndërkombëtare. Jam motër krenare”.