Para disa muajve modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero bënë publike lidhjen e tyre. Çifti tashmë i njohur, është shpesh herë në qendër të mediave rozë dhe vazhdimisht tërheqin vëmendjen për jetën e tyre private.

Bukuroshja Arbenita është shumë aktive në rrjetet sociale, ku numëron një numër të madh ndjekësish dhe nuk nguron që të ndajë foto nga përditshshmëria.

Arbenita shfaqet tejet shumë provokuese, ndërkohë që nxjerr në pah format e saj trupore dhe tiparet e bukura.

Veç komplimentave nga ndjekësit e saj, edhe reperi Fero nuk ka nguruar që të komplimentojë të dashurën e tij, ku i shkruan:“Ta ha kejt at ftyr tmir tomel!”

Megjithëse pa make up, Arbenita shndrit nga buk