U bë tashmë një vit nga ardhja në jetë e Ajkës, vajzës së çftit të njohur të show-biz it aq të dashur për publikun, Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

Edhe pse gjithë këto kohë çifti kishin vendosur të mos publikojnë asnjë foto të vajzës, sot në ditëlindjen e saj të parë Besi ka “thyer” pak rregullat dhe ka postuar në instagram një foto ku shfaqen të tre, bashk% me një urim mjaft të veçantë

“O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar 😂. Cti bejm qaramanes? 😂 Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’.

U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri. Lutu gjithmone qe te kesh sy qe shohin me te miren tek te tjeret. Te kesh zemer qe fal me te keqen, nje mendje qe e harron te keqen. Dhe nje shpirt qe nuk e humbet kurre besimin e Zotit. Ne po te mesojme si te ecesh vete, si ben qeni apo macja, te thuash “Besi” edhe “Xhensila” (kete mezi e shqiptojne edhe te rriturit ne fakt 😂). Por sa po mesojme edhe ne nga ty, dhe sa po rritemi edhe ne prej teje. Ta dish qe te dua aq shum sa kam mesuar cdo kenge femijesh permendesh nga “Johny Johny Yes Papa” e deri tek “Baby Shark” 😂 Ajka, o lul’e bukur e gjakut tim.”- shkruan aktori i humorit.  Lexo.al/