Deputeti i PD, Lefter Maliqi, ka shperndare sot ne media disa lajme ku thoshte se halla e deputetes socialiste Ermonela Felaj, po ushtron presion ndaj qytetareve per te votuar ne Kuçove.

Por, ky rezulton te jete nje lajm i rreme dhe i ulet. Sepse, hallat e Felaj kane nderruar jete, por edhe kur kane qene gjalle, nuk kane jetuar asnje dite në Kuçove.

Kete e ben me dije vete Felaj, e cila shprehet se:

‘Hallat e mia, ndjese paçin, nuk jane me asnjera ne kete jete sikunder asnjera s’ka jetuar kurre per asnje dite ne Kucove.

Qente qe lehin per to le t’i gjejne ku jane’

Me tej Felaj shprehet se ” Gjithcka perfekt ne Kucove!
#Qentë le te lehin
#Karvani ynë shkon përpara

Go ahead PS✅”.

Mesa duket, opozita po ben ç’mos qe te stise ngjarje per te justifikuar faktin se zgjedhjet sot u zhvilluan dhe qytetaret votuan./Lexo.al