Armina Mevlani ndan shpesh me ndjekësit e saj foto dhe video të vjetra duke rikujtuar momentet e bukura që ka kaluar në adoleshencën e saj. Ajo së fundmi ka postuar një video në rrjete sociale, hipur mbi shezlong duke bërë ‘sfilatë’ ndërsa qesh e gëzon si fëmijë.

“Hahah përfundimisht unë me humor si në gjimnaz,”-shkruan Armina Mevlani bashkëngjitur videos së postuar. Me sa duket bukuroshja ka risjellë në mendje periudhën e adoleshencës, dhe ka vendosur të ndjehet për disa momente e tillë!