“Shqipëria në flakë”/ Media ruse promovon trazirat në vend nëpërmjet Lulzim Bashës, ja çfarë shkruan

Nuk është hera e parë që mediat në vend transmetojnë lidhjet e Partisë Demokratike me lobet ruse, kjo u vërtetua dhe një herë pasi dora ruse nuk ndalet së promovuari situatat politike në vend, sipas versionit të opozitarëve PD-LSI të cilat ajo vetë i përcjell nëpërmjet Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit. Më poshtë ju sjellim … Continue reading “Shqipëria në flakë”/ Media ruse promovon trazirat në vend nëpërmjet Lulzim Bashës, ja çfarë shkruan