Së fundmi, në emisionin “Rudina” që prezantohet nga moderatorja Rudina Magjistari ka qenë e ftuar reperja e njohur Rina e cila përveç karrierës së saj dhe jetën private është pyetur edhe për disset e ndryshme që bën kundër Taynas.

Gjatë intervistës, moderatorja Rudina teksa e ka pyetur për këto disse ka bërë një gafë me emrin e Taynës. “Kjo ka ndodhur me ty dhe me Tanjën”, ka thënë Rudina duke shqiptuar gabim emrin e reperes. Rina nuk reagoi për këtë gabim të moderatores dhe vijoi të fliste për raportin e saj me reperen e njohur.

Minuta: 24:11